Overzicht
|
|
|||||
|
|
|||||
|
Je vertrekt per tandem,groepsfiets of step door de rustieke, landelijke omgeving, via de lanen van het eeuwenoude landgoed Zwanenburg, naar de 14e eeuwse Kilsdonkse watermolen in Dinther. Deze molen is met een gecombineerde aandrijving een zogenaamde ‘watervluchtmolen’. Deze molens komen verder niet meer voor in Nederland en zijn ook in het buitenland uiterst zeldzaam. Tijdens een rondleiding bekijk je de korenmolen op de rechteroever, die zowel door wind- als door waterkracht aangedreven wordt en de oliemolen op de linkeroever, die alleen op waterkracht werkt. Je luncht met je collega’s aan het water bij de watermolen. De Kilsdonkse Molen vormt tevens de instapplaats van de kano’s. Met twee à drie personen per kano verken je de rechteroever van het Brabantse riviertje de Aa. Deze oever kent een zeer lange bewoningsgeschiedenis met vele kernen. Unieke bouwwerken uit het verleden op deze oever zoals Buitenplaats Zwanenburg, de Kilsdonkse molen en kasteel Heeswijk zijn uitzonderlijk goed bewaard gebleven. Uiteindelijk meer je aan bij een oude pachtboerderij gelegen tegen Kasteel Heeswijk. Deze voormalige waterburcht is een kasteel in de ware zin van het woord, met torens, galerijen, een kasteeltuin en omgeven door een brede slotgracht. Bij deze oudste burcht van Brabant staat een huifkar klaar waarmee de tocht, onder het genot van een drankje, wordt vervolgd richting De Heische Hoeve. Klik hier voor het complete programma
|
|||||
Als Heische Hoeve gaan we graag de dialoog aan met onze gasten. Dat doen we op een open en transparante manier. Als er opmerkingen zijn, dan zijn we daar eerlijk over. Net als over de complimenten trouwens. Samen met onze gasten verbeteren we zo elke dag onze dienstverlening!
Specificaties
- Prijs
- € 217,50
- Aantal personen
- Minimaal 10
- Arrangement
- all-inclusive
- Beschikbaar
- 1 april -1 november
- Check beschikbaarheid
Programma
|
|
||
| PROGRAMMA: | ||
| Vrijdag | ||
|
20.00 uur |
Aankomst, inchecken en borrelen tot middernacht bij het kampvuur of open haard. | |
| Zaterdag | ||
|
09.00 uur |
Ontbijt | |
|
10.00 uur
|
Kanovaren in Brabant
Je vertrekt per tandem,step of groepsfiets door de rustieke, landelijke omgeving, via de lanen van het eeuwenoude landgoed Zwanenburg, naar de 14e eeuwse Kilsdonkse watermolen in Dinther. Deze molen is met een gecombineerde aandrijving een zogenaamde ‘watervluchtmolen’. Deze molens komen verder niet meer voor in Nederland en zijn ook in het buitenland uiterst zeldzaam. Tijdens een rondleiding bekijk je de korenmolen op de rechteroever, die zowel door wind- als door waterkracht aangedreven wordt en de oliemolen op de linkeroever, die alleen op waterkracht werkt. Je luncht met je collega’s aan het water bij de watermolen. De Kilsdonkse Molen vormt tevens de instapplaats van de kano’s. Met twee à drie personen per kano verken je de rechteroever van het Brabantse riviertje de Aa. Deze oever kent een zeer lange bewoningsgeschiedenis met vele kernen. Unieke bouwwerken uit het verleden op deze oever zoals Buitenplaats Zwanenburg, de Kilsdonkse molen en kasteel Heeswijk zijn uitzonderlijk goed bewaard gebleven. Uiteindelijk meer je aan bij een oude pachtboerderij gelegen tegen Kasteel Heeswijk. Deze voormalige waterburcht is een kasteel in de ware zin van het woord, met torens, galerijen, een kasteeltuin en omgeven door een brede slotgracht. Bij deze oudste burcht van Brabant staat een huifkar klaar waarmee de tocht, onder het genot van een drankje, wordt vervolgd richting De Heische Hoeve. |
|
|
18.00 uur |
Borrelen | |
|
18.30 uur |
Uitgebreide BBQ of stamppottenbuffet (afhankelijk van seizoen) | |
|
21.00 uur |
Borrelen rond de open haard tot middernacht | |
| Zondag | ||
|
11.00 uur |
Uitgebreide brunch | |
|
12.00 uur
|
Uitchecken en vertrek naar het vliegveld
Zweefvliegen boven natuurgebied de Maashorst. |
|
|
16.00 uur |
Einde van een geslaagd weekendje weg | |
| Check online beschikbaarheid |
|
|
|
|
Specificaties
- Prijs
- € 217,50
- Aantal personen
- Minimaal 10
- Arrangement
- all-inclusive
- Beschikbaar
- 1 april -1 november
- Check beschikbaarheid
Beschikbaarheid
In deze stap checkt u online of het door u gewenste arrangement nog beschikbaar is op de aangegeven datum. Indien de datum is volgeboekt, worden alternatieve data aangedragen.
Foto's en video's
Specificaties
- Prijs
- € 217,50
- Aantal personen
- Minimaal 10
- Arrangement
- all-inclusive
- Beschikbaar
- 1 april -1 november
- Check beschikbaarheid