Personeelsuitje Den Bosch met gratis busvervoer

  1. 0 van 23 arrangementen gevonden

Gastenboek

  • 19 mei - Ralf & Hanne Van Den Berg (160 pers) De locatie is prachtig. Zoveel mensen die complimenten gaven en enthousiast waren. Het was het helemaal waard. Kan alleen maar blij terugkijken naar het weekend en locatie.
  • 19 mei - Rubix B.V. (29 pers) Prachtige locatie voor een training & teambuilding event! Ruime opzet in een zeer mooie omgeving!
  • 16 mei - Megaflex (28 pers) Gezellige dag gehad met zijn allen.
  • 15 mei - jbz (16 pers) Wat een heerlijke plek in een prachtige omgeving, met fijne medewerkers die écht snappen wat gastvrijheid betekent. Niks was te veel, als extra de top rondleiding, activiteiten (pubquiz en eco-trail) en de goede verzorging maken dit tot een plekje dat je niet vaak tegenkomt. Kortom: een ervaring om te onthouden—en misschien zelfs te herhalen!
  • 9 mei - De Ruwenberg (6 pers) Erg hartelijk ontvangen en leuk om zo geïnspireerd te worden.
  • 7 mei - Curio voedsel, groen en gastvrijheid (15 pers) Het was een prima locatie voor onze 2 teamdagen met overnachting. Lekker werken in een rustige omgeving voorzien van heerlijke streekproducten. Een perfecte balans voor de dagindelingen doordat we met de buggy konden rijden, de rondleiding in de stokerij kregen en daarna konden we nog een goed georganiseerde pubquizz doen. Last but not least stoomafblazen aan de bar. Kortom alle ingrediënten voor een geslaagde teambijeenkomst.
  • 6 mei - Voets & Donkers Koeltechniek BV (85 pers) Mooie locatie, met goed verzorgde BBQ en leuke activiteiten!
  • 28 april - Wilwy (22 pers) super leuk uitje met alle collega`s alles was goed verzorgd m.n. het zelf drinken inschenken en het zelf bbqen droeg bij tot een fijne sfeer.
  • 24 april - HTC International BV (45 pers) Wat hebben we genoten van ons weekend bij De Heische Hoeve. Top locatie, vriendelijk personeel en heerlijk eten. Wij waren er met 45 collega's vanuit onze personeelsvereniging en iedereen was erg enthousiast. Ook de kamers zagen er netjes en heel schoon uit. Een groot compliment naar John en zijn team!!! Ik raad De Heische Hoeve echt voor iedereen aan.
  • 20 april - Curio voedsel, groen en gastvrijheid (1 pers) Prima verblijf voor zakelijke evenementen, nette basic kamers. Er mag wel nagedacht worden over lichtpunten bij bedden, kapstok of kast ontbrak in de kamer. Wifi in de kamer werkte niet. Wel vanuit de zaal. Maar daar ga je s' avonds niet zitten. Pubquiz werd wel geïnstalleerd maar niet begeleid? Dit moet je zelf dus doen. Buggy rit volgende dag leuk, maar lege batterij van de gps tracker. Heerlijk gegeten in het restaurant, alleen de asperge's waren te hard. (jammer van het product). Verder goed bevallen, maar wel een aantal aandachtspunten om het beter te maken.

Personeelsuitje Den Bosch met gratis busvervoer

 

Personeelsuitje Den Bosch? Al vanaf € 69,50 p.p. met gratis busvervoer vanaf 35 personen! Outdoor Cooking, Kanovaren, Scootersafari, 4x4 jeeptrails, zweefvliegen, GPS tochten en nog veel meer personeelsuitjes in de buurt van Den Bosch
 

Op zoek naar een personeelsuitje Den Bosch? In een prachtige landelijke omgeving centraal  tussen de A2 en de A50 vindt u onze locatie. De Heische Hoeve biedt afwisselende bedrijfsuitjes aan voor jong en oud!

Altijd al eens willen weten hoe uw collega buiten het werk is? Bijvoorbeeld met een kruigwagen? Dan is de boerenmeerkamp een perfect uitje hiervoor. De Heische Hoeve biedt u verschillende groepsuitjes. Het is ook mogelijk om het Brabantse landschap eens vanuit een kano te verkennen. U kanoet dan over het prachtige riviertje de Aa. Of zou u het leuk vinden om samen met uw team op survival te gaan? Wij bieden uw een survivaltocht aan vol actie op de mooiste zandverstuivingen van Nederland.


Check snel via de website of uw personeelsuitje Den Bosch op uw voorkeursdatum nog beschikbaar is. En u kunt altijd een snelle offerte aanvragen die u direct per mail ontvangt.

     
bedrijfsuitje op de tandem kanovaren op de Aa Kasteel Heeswijk, het oudste kasteel van brabant
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zoek op steekwoorden  
Zoeken naar: personeelsuitje Eindhoven Zoeken naar: groepsuitje Nijmegen
Zoeken naar: personeelsuitje Tilburg Zoeken naar: groepsuitje Den Bosch
Zoeken naar: personeelsuitje Brabant Zoeken naar: groepsuitje Eindhoven
Zoeken naar: personeelsuitje Nijmegen Zoeken naar: groepsuitje Brabant
Zoeken naar: personeelsuitje Den Bosch Zoeken naar: groepsuitje Tilburg
Zoeken naar: personeelsuitje Uden Veghel Oss Zoeken naar Groepsuitje Veghel Uden Oss
Zoeken naar: leuke groepsuitjes  

 

De Heische Hoeve, meer weten? Bel 0413-229153

Wij mochten eerder werken voor o.a.

Nieuwsmeer nieuws >>

Nieuwe naam voor De Heische Hoeve

vrijdag 03 januari 2025

De Heische Hoeve gaat Bus Whisky Meetings & Events heten. De activiteiten van Bus Whisky zijn ruim 10 jaar geleden ontstaan als een 'koekoeksjong' in het nest van De Heische Hoeve, maar inmiddels is het koekoeksjong uitgegroeid tot een prachtige nieuwe moederkloek die het nest overneemt. En daar past dus ook een nieuwe naam bij.

Lees meer >>